• Инна

  Велике Дякую лікарям Віктору Олександровичу і Олександру Вікторовичу та усьому персоналу за Людяність і терпіння у вирішенні мого питання!!! Навіть, коли , як виявилось , звернулася не по профілю , то ніхто не відмовив у розгляді моєї проблеми, а навіть більше приділили уваги , заспокоїли . Я розчулена до сліз, тому , що ВПЕРШЕ зустрічаю таку небайдужість в наш час. Дай Боже здоров‘я і процвітання Вам!!!    

  VitaSanaVitaSana

  Доброго дня. Дякуємо Вам за теплі слова ! Ми раді ,що змогли Вам допомогти - будьте здорові!

 • Анонім

  Я жителька м.Хмельницького, 1980р.народження. Понад десять років у мене виявили вузол на щитовидці, який помалу збільшувався. Лікування як такого не було, тому що гармони у нормі і я майже не відчувала ніякого дискомфорту, окрім естетичного (візуально вузол був помітний). Довго не наважувалась на хірургічне втручання і шукала інші методи лікування. Коли вперше дізналась про Медичний Центр "Віта Сана" у м.Тернополі і про інноваційні методи лікування, одразу звернулась за допомогою. Отримала консультацію і обстеження, чіткі відповіді на усі мої запитання і сумніви. У моєму випадку лазерне лікування уже було не можливо, так як вузол у розмірах уже перевищував 4см і займав усю праву долю. Більше сумнів не було і я повністю довірилась досвіду професора, Шідловському Віктору Олександровичу. 17.03.2020р. мені провели операцію і сьогодні я хочу висловити свою величезну Подяку всій команді фахівців. Чудові лікарі, які роблять свою справу!!! Дякую за високий професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність. Від душі бажаю Вам здоров'я та довгих років життя!

  VitaSanaVitaSana

  Дякуємо за Ваш відгук!

 • Дворецька Лариса Миколаївна

  Сьогодні, коли все позаду, хочу висловити свою безмежну вдячніть за його роботу незвичайній, видатній, дуже чуйній і толерантній людині, хірургу-ендокринологу Шідловському Віктору Олександровичу. Хай Бог шле вам своє благословення і дає ще багато років життя, щоб ви і надалі допомагали всім, хто потребуватиме вашої допомоги. Буду радити всім потенційним клієнтам медцентру Віта-Сана звертатись до вас: великі професіонали хірурги- ендокринологи , професори батько та син Шідловські, судинні хірурги, лікарі-узисти та чарівна, привітна медсестричка Валентина Вікторівна.
 • Мищишин Марія

  Шановний Вікторович Олександрович! Спасибі Вам за ваші знання та добре серце. Ви рятуєте життя багатьом людям. Вклоняюсь низько до землі, бо ви є справжні лікарі. Ви не тільки професійні лікарі, але й неймовірно чуйні та доброзичливі люди!!! Дай Бог Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, мирного неба, благополуччя!!! Успіхів у Вашій не легкій та відповідальній роботі!!! Величезне Вам спасибі!!!!!!!!! З повагою Мищишин Марія.

Авторизуйтесь, щоб залишити відгук або задати питання