Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор медичних наук, професор, професор кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського

Шідловський Віктор Олександрович

директор центру


Медичний центр “Віта Сана” заснований в 27.03.2007р., як приватне підприємство. Свідоцтво про реєстрацію № 193505. Основним напрямом роботи підприємства є діагностика і лікування захворювань щитоподібної, прищитоподібних і надниркових залоз та варикозної хвороби нижніх кінцівок. Ліцензія МОЗ України – Серія АЕ № 281215 від 01.08.2013 р.

В більшості регіонів України у зв’язку з природнім дефіцитом йоду у біосфері і неблагоприємною экологічною ситуацією існує високий рівень захворюваності вузловими утвореннями і кістами щитоподібної залози.

За даними різних авторів патологія щитоподібної залози знаходиться на п’ятому місці за поширеністю серед іншої хронічної патології. Близько половини дорослого населення мають проблеми з щитоподібною залозою. Серед захворювань левова частка припадає на вузловий йододефіцитний колоїдний зоб і доброякісні новоутвори.

Основним методом лікування цієї патології є оперативне втручання, зі всіма випливаючими наслідками: перебування в стаціонарі, наркоз, післяопераційний рубець на шиї і надалі “втрата”, як мінімум, однієї частки щитоподібної залози.

Медичний центр вперше в Україні пропонує гідну альтернативу хірургічному втручанню – неоперативне лікування захворювань щитоподібної  залози, підшкірної жирової основи новим малоінвазивним, високоефективним методом лазеріндукованої інтерстиціальної термотерапії, в основі якого є лікувальна дія діодного лазера на уражену ділянку тканини. Маніпуляція проводиться в амбулаторних умовах, не потребує спеціальної підготовки, не змінює звичайний для пацієнта ритм життя. Лікування і динамічне спостереження за його перебігом проводять висококваліфіковані фахівці.

Абсолютних протипоказань до застосування лазеріндукованої інтерстиціальної термотерапії немає.

Всі маніпуляції проводяться під УЗ контролем, сучасним апаратом TOSHIBA nemio XG. Метод лазеріндукованої інтерстиціальної термотерапії розроблений американськими і російськими вченими. У 1996 році він впроваджений в широке клінічне застосування, на даний час ним користуються в провідних клініках Америки,Західної Європи, Росії,Австралії, Японії та інших країнах. За цей період зібралося багато публікацій про ефективність і безпечність методу ЛІТТ у лікуванні вузлової патології щитоподібної залози.

Тисячі пацієнтів у всьому світі були позбавлені від кіст і вузлових утворень щитоподібної залози за допомогою методу лазеріндукованої інтерстиціальної термотерапії – допоможе він і Вам!
Не втрачайте часу – запишітся на консультацію!