Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор медичних наук, професор, професор кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського

Шідловський Віктор Олександрович

директор центру


Медичний центр “Віта Сана” заснований в 27.03.2007р., як приватне підприємство. Свідоцтво про реєстрацію № 193505. Основним напрямом роботи підприємства є діагностика і лікування захворювань щитоподібної, прищитоподібних і надниркових залоз . Ліцензія МОЗ України – Серія АЕ № 281215 від 01.08.2013 р.

В більшості регіонів України у зв’язку з природнім дефіцитом йоду у біосфері і неблагоприємною экологічною ситуацією існує високий рівень захворюваності вузловими утвореннями і кістами щитоподібної залози.

За даними різних авторів патологія щитоподібної залози знаходиться на п’ятому місці за поширеністю серед іншої хронічної патології. Близько половини дорослого населення мають проблеми з щитоподібною залозою. Серед захворювань левова частка припадає на вузловий йододефіцитний колоїдний зоб і доброякісні новоутвори.

Основним методом лікування цієї патології є оперативне втручання, зі всіма випливаючими наслідками: перебування в стаціонарі, наркоз, післяопераційний рубець на шиї і надалі “втрата”, як мінімум, однієї частки щитоподібної залози.

Медичний центр вперше в Україні пропонує гідну альтернативу хірургічному втручанню – неоперативне лікування захворювань щитоподібної  залози, підшкірної жирової основи новим малоінвазивним, високоефективним методом лазеріндукованої інтерстиціальної термотерапії, в основі якого є лікувальна дія діодного лазера на уражену ділянку тканини. Маніпуляція проводиться в амбулаторних умовах, не потребує спеціальної підготовки, не змінює звичайний для пацієнта ритм життя. Лікування і динамічне спостереження за його перебігом проводять висококваліфіковані фахівці.

Абсолютних протипоказань до застосування лазеріндукованої інтерстиціальної термотерапії немає.

Всі маніпуляції проводяться під УЗ контролем, сучасним апаратом TOSHIBA  TUS-APLIO 500. Метод лазеріндукованої інтерстиціальної термотерапії розроблений американськими і російськими вченими. У 1996 році він впроваджений в широке клінічне застосування, на даний час ним користуються в провідних клініках Америки,Західної Європи, Росії,Австралії, Японії та інших країнах. За цей період зібралося багато публікацій про ефективність і безпечність методу ЛІТТ у лікуванні вузлової патології щитоподібної залози.

Тисячі пацієнтів у всьому світі були позбавлені від кіст і вузлових утворень щитоподібної залози за допомогою методу лазеріндукованої інтерстиціальної термотерапії – допоможе він і Вам!
Не втрачайте часу – запишітся на консультацію!